Zadejte co hledáte...

Taneční skupina INFUN – přidejte se k nám 🙂

Andrea ŠnajdrováTaneční skupina InFun pod vedením Andrei Šnajdrové je zaměřená na taneční styl street dance (hip hop, house dance, locking, popping, … ). Tančíme již od roku 2011. Taneční škola je zaměřená na všechny věkové skupiny, včetně dětí od 3 let. V současnosti má cca 230 členů.
Kurzy pro nejmenší jsou zaměřeny na různé styly tance. Pro děti na základní škole jsou již kurzy rozděleny podle pokročilosti a na závodní složky. Trénujeme ve vlastním sále v Modřanech a dále v ZŠ Angel, v ZŠ Slivenec, v Plechovce a sokolovně v Dubči a v ZŠ Chelčického.

Taneční skupinu INFUN založila v roce 2011 Andy Bílková, nyní už Šnajdrová.
Práce s dětmi je jejím posláním. Trénování dětí se začala věnovat ve svých 14ti letech. Nejprve to byl aerobik, později zumba a nakonec street dance. Andy trénuje hlavně ty nejmenší, momentálně nejmladší skupina dětí je už od 2,5 let. U tak malých dětí samozřejmě převažují taneční hry a to, aby měly děti tanec a hudbu jako něco přirozeného. Jde o to vzbudit u nich zájem a nadšení o tanec a hudbu.

Andy má vystudovanou střední pedagogickou školu a věří, že až bude více času, dokončí i tu vysokou. Vlastní také mnoho „papírů“ ze školení pro dětský tanec, práce s předškoláky apod. Ve streetu se pravidelně vzdělává na workshopech., ale jak sama říká, pro práci s dětmi se buď narodíte nebo ne, je to něco, co se nedá naučit. Andy je momentálně na mateřské dovolené s dcerou Amálkou, které jsou 2 roky a dcerou Adélkou, které jsou 2 měsíce. Některé kurzy ale povede i nyní.
Kromě tance také učila v soukromé mateřské školce, kde dělala vedoucí dětské skupiny a tvořila roční plány pro celou školku. Do školky chodí děti od 1,5 roku. I přes nízký věk dětí se snažíme o pestrý program, což se nám daří.

Pro děti také pořádáme různé volnočasové akce, narozeninové oslavy a dost často děláme animační program na různých dětských diskotékách.
V roce 2022 jsme pořádaly již 12 .ročník letního tanečního campu.

Kromě tanečních kurzů s námi děti tráví i volný čas na různých akcích. Spolu s našimi lektory tvoříme komunitu, kam se děti rádi vrací a vytvářejí si zážitky na celý život. Všichni lektoři v INFUN jsou vybírání především pro svůj kladný vztah k dětem a lásce k tanci. Máme i spoustu úspěchu na tanečních soutěžích – prakticky z každé soutěže vezeme medaili.

Svoji práci děláme srdcem a věříme, že to je vidět. Zakládáme si na přátelském přístupu s dětmi i s rodiči a jsme přesvědčeni, že díky tomu máme kolem sebe tolik spokojených lidí.

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT? Mrkněte na náš web na naši nabídku. Působíme v Modřanech, Slivenci, Dubči a Malešicích.

Kontakty