Zadejte co hledáte...

Kate Fuchs

Kate Fuchs

Art lektor

V 18ti vydala svůj první komiks. Získala titul bakalář v oblasti grafické tvorby a multimédií, je absolventem ateliéru Ilustrace a Komiksu na Scholastice a má za sebou jeden semestr magisterského studia v oboru výtvarné výchovy pro základní a umělecké školy.
Mimo jiné také studovala design v Portugalsku, kde měla i svoji první solo výstavu. Minulý rok měla možnost stát se ambassadorem Urbanstoru, kde se o ní rozhodli natočit snímek pod názvem #urbanstory. Rok 2020 odstartovala úspěšně, když se stala semifinalistkou soutěže Raw Art Wrestling, tedy ilustrátorského battlu, který pořádá proslulé ilustrátorské studio Drawetc.

Miluje street culture, pohyb, hudbu a pozitivní stvoření. Tanec miluje a věnovala se mu několik let, nicméně měla ambici soustředit se naplno pouze na jednu věc, a tak si vybrala umění. Nyní se realizuje skrze kresbu. Kreslí portréty, komiksy a ilustrace na zakázku. Pořádá výstavy, maluje na zeď, boty nebo skateboardy. Také navrhuje propagační materiály, kde kombinuje grafický design se svými ilustracemi.

S taneční skupinou INFUN spolupracuje už několik let na tvorbě plakátů a grafiky.