Zadejte co hledáte...

Andy Bílková

Andy Šnajdrová

Hlavní vedoucí

Práce s dětmi je mým posláním. Trénování jsem se začala věnovat ve svých 14ti letech. Nejprve to byl aerobik, později zumba a nakonec street dance, u kterého jsem vydržela dodnes. Věnuji se trénování hlavně těch nejmenších, momentálně nejmladší skupina dětí je už od 2,5 let. U tak malých dětí samozřejmě převažují taneční hry a to, aby měly děti tanec a hudbu jako něco přirozeného.

Mám vystudovanou střední pedagogickou školu a věřím, že až bude více času, dokončím i tu vysokou. Vlastním také mnoho „papírů“ ze školení pro dětský tanec, práce s předškoláky apod. Ve streetu se pravidelně vzdělávám na workshopech. Momentálně se těším na miminko.

Kromě tance také učím v soukromé mateřské školce, kde jsem vedoucí dětské skupiny a tvořím roční plány pro celou školku. Chodí k nám děti od 1,5 roku. I přes nízký věk dětí se snažíme o pestrý program, což se nám daří.

Pro děti také pořádám různé volnočasové akce, narozeninové oslavy a dost často dělám animační program na různých dětských diskotékách. Svoje vzdělání jsem také rozšířila o kurz naplétání copánků s kanekalonem a divadelní malování na obličej.

Pobytový tábor jsem pořádala poprvé v roce 2011, takže letos je to už 11. jubilejní ročník.

Svoji práci dělám srdcem a věřím, že to je vidět. Zakládám si na přátelském přístupu s dětmi i s rodiči a jsem přesvědčená, že díky tomu mám kolem sebe tolik spokojených lidí.