Zadejte co hledáte...

AKTIVITY INFUN SUMMER CAMP 2022

Tvoření

Vedoucí aktivity je Zuzka, která má vždy skvělé nápady a s dětmi tvoří ráda různé výrobky z nejrůznějších materiálů. Aktivita není nijak náročná a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Základy lezení

Vedoucí aktivity je všestranný sportovec Jakub. Děti se seznámí s aktivitou, naučí se vázat uzly, vysvětlení lezeckých pomůcek, základy slaňování, prusíkování, rozvíjení lezeckých schopností (druhy chytů a vstupů), parkour v přírodě. Na aktivitu bude potřeba helma (lezecká, nebo kokoska, případně lyžařská). Aktivita je vhodná pro děti, které už někdy lezly, případně jsou více fyzicky a sportovně zdatní.

Design oblečení

Na tanec je fajn mít zajímavé oblečení. Čím zajímavější, tím lepší. Děti se seznámí s různými technikami a každý si vytvoří 5 různých kousků nového oblečení. Na tuto aktivitu bude potřeba nějaké vlastní oblečení, které můžeme „změnit“. Bližší podrobnosti pošleme přihlášeným. Vedoucí aktivity bude lektorka Eva.

Art

Kdo by nechtěl mít program s Kate? Vloni nejoblíbenější aktivita. Kate pro děti zase chystá tvoření a malování nejrůznějších věcí. Vhodné pro děti, které rádi malují.

Sportovní hry

Linda se na vás těší ve sportovním. Míčové hry, orientační běh, sportovní hry a mnoho dalšího. Vhodné pro sportovní nadšence.

Fotokoutek

Naďa se těší se svým fotokoutkem opět na děti. Každý přihlášený bude potřebovat vlastní foťák (stačí na mobilu). Děti se naučí různé techniky focení a odvezou si domu pár svých pěkných obrázků. Aktivita bude podobná jako v loňském roce.

Líčení a účesy

Aktivita vhodná hlavně pro holky, které mají rády pěkně upravené vlasy. Naučíme se různé účesy, naplétání copánku s kanekalonem. Vyzkoušení různé líčení na obličej, včetně malování na obličej. Vedoucí aktivity bude Andy a Amálka 🙂